משחק PES 2019 ל XBOX ONE

79 ₪

זמן אספקה: עד 14 ימי עסקים

משלוח: חינם

איסוף עצמי מסניפי הרשת: חינם

PRO EVOLUTION SOCCER 2019 ממשיך את המסורת במשחק כדורגל חדש ועוצר נשימה, המביאה אתו רגעים קסומים ,אותנטיים ויותר גרפיקה משובחת התומכת 4 -ב בכדאי לספק לכם את חווית המשחק האמתית ביותר בכל K HDR פלטפורמה שתשחקו. כוח הכדורגל 

: להיכנס לחוויה אוטנטית עם שבע ליגות חדשות – !כוח הכדורגל , ליגות חדשות ,שותפויות חדשות ואצטדיונים חדשים 7-השנה המשחק מתחדש ב הליגות מבלגיה ,סקוטלנד ,דנמרק ,שוויץ ,רוסיה ,פורטוגל וארגנטינה. כאשר הליגה הרוסית היא בלעדית לשחקני הפרו!
MY CLUB : בוצעו שינויים גדולים יותר מכל השנים ,ניתן להשיג שחקנים חזקים יותר ,ניתן CO לשחק ב -או לעלות נגד המתחרים שלך בליגת הפרו ובניגוד לעבר יהיה ניתן OP .MYCLUB ולא רק ע"י מטבעות GP לרכוש שחקנים ע"י מטבעות 
"שחקנים נבחרים: " שחקנים אשר ישחקו ויתנו "הופעה "במהלך משחקי סוף השבוע יופיעו כ-"שחקנים נבחרים "והדירוג הכולל יותאם ע"פ הביצועים שלהם והם יוכלו לרכוש מיומנויות חדשות בהתאם .הדיוקן של שחקנים אלו יופיע במשחק בעיצוב מיוחד.
MYCLUB LEGENDS : Beckham, בשלב הראשוני אגדות כמו Maradona, Cruyff, Nedv?d, Gullit, Maldini ועוד אגדות חדשות יגיעו בהמשך ושלל תוספות 2019יופיעו בפרו and Kahn ועדכונים.

XBOX
מידע נוסף
קטגוריית מוצרים משחקי גיימינג
ז'אנר משחק ספורט
אחריות לא תהיה אחריות על המוצר לאחר פתיחת האריזה
  • עד 36 תשלומים בכ.אשראי
  • בכל מוצר עם זיכרון / נפח אחסון הרי שנפח האחסון הפנוי לשימוש – נמוך מנפח האחסון הכולל של המכשיר , עקב התקנת מערכת ההפעלה , תוכנות וכדומה.
  • האחריות על המוצרים כפופה לאמור בתעודת האחריות ולתנאי היבואן.
  • כל הנתונים נלקחים מאתר היצרן או מנתוני היבואן ובכפוף להגדרות, שיטות ותנאי הבדיקה של היצרן ו/או היבואן.
  • מוצר שלגביו לא צויין אחרת הינו מיבואן מקביל
  • מידע בדבר קרינה בלתי מייננת - עלון קרינה בלתי מייננת
  • מכירה ללקוחות פרטיים בלבד. יחידה ללקוח. לא למכירה סיטונאית.עד גמר המלאי.
  • בעל כרטיס האשראי חייב להיות נוכח בעת האיסוף. ההזמנה תסופק אך ורק לשם המופיע בהזמנה בכפוף להצגת תעודה מזהה.
  • התמונות להמחשה בלבד.
  • ט.ל.ח
איסוף עצמי

במידה ובחרתם באפשרות לאיסוף עצמי, יש לבחור את הסניף המבוקש לאיסוף מתוך רשימת הסניפים המוגדרים כנקודות איסוף. לאחר קבלת אישור ההזמנה במייל יש לחכות להודעה נוספת אשר מאשרת כי ההזמנה מוכנה לאיסוף. בבואכם לסניף זכרו להביא תעודה מזהה, את כרטיס האשראי שבו שילמתם עבור ההזמנה (בעל/ת הכרטיס חייב/ת להיות נוכח/ת בעת האיסוף), ואת מספר ההזמנה.יתכן ותדרשו לצילום תעודה מזהה בעת איסוף ההזמנה.

.
דואר שליחים

במידה ובחרתם באפשרות של דואר שליחים – משלוח עד בית הלקוח יש לציין את כתובת המשלוח בעת ההזמנה, המוצר יסופק אך ורק לכתובת אשר צויינה בהזמנה ובתנאי שבעל הכרטיס מעל גיל 18 ונוכח בקבלת המשלוח, ההזמנה תסופק עד 7 ימי עסקים *ערבי חג וחול המועד אינם נחשבים ימי עסקים. נא להכין תעודה מזהה וכרטיס אשראי בעת קבלת ההזמנה.יתכן ותדרשו לצילום תעודה מזהה בעת קבלת ההזמנה.

דואר רשום

המשלוח בדואר רשום הינו בכפוף לתנאי המשלוח ואזורי החלוקה של דואר ישראל. במידה ומסיבה כלשהי לא ניתן למסור אותו במענך, ההזמנה מועברת ליחידת הדואר הקרובה לכתובת שצויינה. ניתן לקבל את ההזמנה, אך ורק ביחידה אליה הוזמנת, יש להביא את פתק הדואר על מנת לקבל את ההזמנה. ההזמנה תסופק עד 14 ימי עסקים.*ערבי חג וחול המועד אינם נחשבים ימי עסקים